چهره ی جنجالی بدون آرایش بهاره رهنما (عکس) - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
به گزارش ایران ناز بهاره رهنما بازیگر کشورمان نیز به چالش عکس بدون آرایش بازیگران زن پیوستاین بازیگر 42 ساله با انتشار عکس زیر نوشت این هم

آکاایران: چهره ی جنجالی بدون آرایش بهاره رهنما (عکس)

آکاایران: به گزارش آکا ایران بهاره رهنما بازیگر کشورمان نیز به چالش عکس بدون آرایش بازیگران زن پیوست.این بازیگر 42 ساله با انتشار عکس زیر نوشت:*****این هم تو زنگ تفریح ورک شاپ ما : چالش بی ارایش بنده در چهل و دو سالگیاینم به خاطر شاگردای گلم که دوست داشتن من حتما تو این چالش باشم

 

پی نوشت: این شال رو یک گروه هنری عزیز که روی شال ها طرح ایرونی میزنه برام فرستادن متاسفانه کارتشون رو گم کردم اگر عکس رو دیدن لطفا همین جا پیام بگذارم چون کارهاشون واقعا زیبا و ایرانیه(زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک[۱]) بازیگر زن ایرانی است.

 

 

او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

 

وی در وب نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می نوشت. او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود[۲] و در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) به حامیان حسن روحانی پیوست.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :