خوانندگان پاپ معروف ایران ممنوع الکار شدن  - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
پرمگ : شاید جالب نباشد که اکثرا خوانندگان معروف و دوست داشتنی کشورمان برای مدت نامعلومی ممنوع کار شدن. ممنوع الکار شدن تلنگری است برای آن ها که بدانند مجاز
آکاایران: خوانندگان پاپ معروف ایران ممنوع الکار شدنReviewed by آکا ایران on Oct 19Rating:

آکاایران: خوانندگان پاپ معروف ایران ممنوع الکار شدن

خوانندگان پاپ معروف ایران ممنوع الکار شدن

آکا ایران : شاید جالب نباشد که اکثرا خوانندگان معروف و دوست داشتنی کشورمان برای مدت نامعلومی ممنوع کار شدن.

ممنوع الکار شدن تلنگری است برای آن ها که بدانند مجاز به انجام خیلی از کار ها نیستن…. اما عدم فعالیت آنها باعث خواهد شد در نبودشان مردم به خوانندگان خارجی و یا زیر زمینی جذب شوند که اصلا خوب به نظر نمیرسد
طی یک ماه گذشته، تعدادی از خوانندگان نامه ای دریافت کرده اند که در آن عنوان شده به دلیل همکاری با سایت «رادیو جوان»، پخش کلیپ در شبکه های ماهواره ای، برخی تخلفات در کنسرت های خارج از کشور و… دیگر امکان فعالیت رسمی در ایران را ندارند.

توجه : این خبر تا کنون توسط وزارت ارشاد تایید نشده است اما تکذیب هم نشده است

ممنوع الفعالیت شدن خوانندگان پاپ

یک روزنامه در گزارشی درباره ممنوع الکاری چهره های مطرح موسیقی کشور نوشت: با وجود آنکه این نامه به صورت مکتوب به خوانندگان اعلام شده است؛ اما گفته می شود به آنها گوشزد شده که حق اظهارنظری در این خصوص را ندارند. در این میان پای تعدادی از این چهره های موسیقی به دستگاه قضایی نیز کشیده است.

در این میان نام هایی چون فرزاد فرزین، سیروان، زانیار خسروی، رضا صادقی، سعید مدرس، شهرام شکوهی و محسن چاوشی به خاطر انتشار آثارشان در سایت «رادیو جوان» و پخش ویدیو کلیپ های شان در شبکه های ماهواره ای ممنوع الکار شده اند و «محسن یگانه» به دلیل برخی تخلفات در کنسرت کانادا از ادامه فعالیت هایش محروم مانده است.

در این میان نام تعدادی از اهالی موسیقی سنتی چون همایون شجریان و نیز حافظ ناظری هم دیده می شود. در این میان سایت ها، احتمال داده اند که لغو کنسرت های چند ماه اخیر این خوانندگان نیز به همین خاطر بوده است.

در همین زمینه، موج شدیدی در روزهای گذشته در صفحات شخصی خواننده ها علیه سایت «رادیو جوان» راه افتاده که ماجرای ممنوع الکاری از دلایل اصلی آن است. پیش از این «بنیامین بهادری» در کنسرت امریکای چند هفته پیش خود به صورت علنی و از روی سن نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و از مسوولان این سایت در ابتدا خواست که دیگر به هیچ وجه آثارش روی این رسانه غیرمجاز قرار نگیرد و در صورت ادامه روند قبلی، به صورت رسمی و قانونی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

این موضوع که به مرور در حال تبدیل شدن به بحرانی برای خواننده های داخلی و مجاز کشور است، در روزهای گذشته موضوع اصلی جلسات محرمانه مسوولان موسیقی کشور با برخی چهره های داخلی بوده است. شنبه شب گذشته در ادامه اعتراض ها به این سایت «فرزاد فرزین» که در آستانه انتشار آلبوم رسمی و آلبوم تصویری خود به مشکلات و اختلالاتی در اخذ مجوزهای آثارش به واسطه رفتارهای غیرحرفه ای این سایت غیرمجاز خارج از کشور و همچنین پخش بدون اجازه برخی ویدئوکلیپ های مجوز دار این خواننده از چند شبکه ماهواره ای، برخورده، در صفحات شخصی اش با انتشار متنی، ضمن انتقاد از این رفتارها از مسوولان این سایت بار دیگر نسبت به جلوگیری از انتشار و بازنشر آثارش هشدار داد.

«سینا شعبانخانی» دیگر خواننده ای بود که شنبه شب گذشته درباره این موضوع واکنش نشان داد و در صفحات شخصی خود از مسوولان این سایت خواست که انتشار آثارش را متوقف کنند و آثار بعدی این خواننده نیز در این رسانه منتشر نشوند. دراین بین خبر غیررسمی دستگیری چند تن از نمایندگان این سایت در داخل کشور، باعث شده هنرمندان بیشتری به تکاپو بیفتند ونسبت به این اتفاق و اعتراض به مسوولان این رسانه، سخن بگویند.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :