خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر
سه مجری زن خوش پوش تلویزیون انتخاب شدند از میان شمار زیاد مجری های زن تلویزیون جشنواره مد و لباس فجر نام سه مجری زن را به عنوان خوش پوش ترین مجریان زن تلوی

آکاایران: خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر

سه مجری زن خوش پوش تلویزیون انتخاب شدند

از میان شمار زیاد مجری های زن تلویزیون جشنواره مد و لباس فجر نام سه مجری زن را به عنوان خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون مطرح کرد و از آنها نام برد. پوشش زیبای این مجریان زن در کنار سبک خاص سنتی ایرانی لباس هایشان باعث شد تا نام آنها به عنوان بهترین مجریان زن از نظر پوشش انتخاب شود.

آکاایران: خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر

جشنواره مد و لباس فجر امسال برای اولین بار بعد از انقلاب مژده لواسانی، مبینا نصیری و فضه سادات حسینی را به عنوان بهترین مجریان زن تلویزیون از نظر پوشش انتخاب کرد.

بهترین مجری زن از نظر پوشش

در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، امسال برای اولین بار بعد از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد.

,مجریان زن تلویزیون

مبینا نصیری مجری زن خوش لباس تلویزیون

مبینا نصیری که اوایل امسال نیز برای استفاده از مانتویی با طرح کاشی کاری های ایرانی اسلامی توجه رسانه ها را به خود جلب کرده بود، می گوید:«در همه جای دنیا مد و لباس یک صنعت مهم و درآمدزا است که بخش مهمی ازهویت فرهنگی هر کشوری نیز است،.. من نیز سعی کردم با استفاده از طرح های زیبا و خوش رنگ و لعاب معماری ایرانی اسلامی بخشی از این زیبایی های تاریخی و فراموش شده را از طریق لباس و در قاب تلویزیون احیا کنم که خوشبختانه با اقبال وسیعی از سوی خانم ها مواجه شد. خوشحالم که در یک جشنواره رسمی به وضعیت پوشش مجری های زن پرداخته شد و امیدوارم همگی با شناخت ظرفیت رسانه برای ایجاد مد و معرفی لباس هایی برگرفته از طرح های ایرانی تلاش کنیم.»

,مجریان زن تلویزیون

مژده لواسانی مجری زن خوش لباس تلویزیون

,مجریان زن تلویزیون

فضه سادات حسینی مجری زن خوش لباس تلویزیون

منبع : جام نیوز / م.ف
آکا ایران
.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :