آیا «نهنگ عنبر ۲» امروز اکران می شود؟ -
اخبار فرهنگی،بازیگران هالیوود،اخبار هنرمندان,بازیگران،سریال،فیلم،اخبار بازیگران،صدا و سیما،فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی،بازیگران زن،جدیدترین اخبار هنرمندان،خبر ه

آکاایران: آیا «نهنگ عنبر ۲» امروز اکران می شود؟

آکاایران علی سرتیپی خبر داد: فیلم سینمایی «نهنگ عنبر 2 » طبق اعلام قبلی از امروز 20 اردیبهشت ماه در سینماها به نمایش درمی آید.

به گزارش ایسنا،مدیرعامل فیلمیران و پخش کننده فیلم «نهنگ عنبر2» در پاسخ به اینکه برخی اخبار رسمی حکایت از عدم نمایش فیلم «نهنگ عنبر» در تاریخ مقرر دارد، توضیح داد: مشکل حل شده است و امروز این فیلم در تاریخ مقرر اکران می شود.

 

به گزارش آکاایران به گفته ی او مراسم افتتاح «نهنگ عنبر2» امروز ساعت 10:30 درپردیس کوروش با حضور هنرمندان این فیلم برگزار خواهد شد.

 

پخش کننده فیلم «نهنگ عنبر2» از اکران جدیدترین ساخته ی سامان مقدم در بیش از 40 سینما خبر می دهد.

 

دی سی پی نمایش هر فیلمی یک روز قبل از اکران آن باید به سینمای مربوطه منتقل شود اما گویا از عصر گذشته به برخی سینماها نرسیده است،پیش بینی می شود با تاخیر در برخی سینماها به نمایش درآید.

 

از جمله پردیس سینمایی تماشا که نمایش این فیلم را از برنامه امروزش خارج کرده است و پیش بینی می شود در روزهای آینده در این پردیس به نمایش درآید.

 

«نهنگ عنبر 2» به کارگردانی و تهیه کنندگی سامان مقدم ادامه ی مستقیمی برای فیلم «نهنگ عنبر» است که دو سال پیش اکران شد، آن فیلم ۷.۵ میلیارد تومان فروش کرد.

 

در این فیلم، رضا عطاران و مهناز افشار بازیگران اصلی هستند و علی قربان زاده، ویشکا آسایش، حسان نواب صفوی، رضا ناجی، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانی و علی قربان زاده نیز به ایفای نقش پرداخته اند.

 

.
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :