سریال قلب یخی برای مازیار فلاحی
سریال قلب یخی که مازیار فلاحی با ترانه های پر احساس خود توانست مخاطبین زیادی را به این مجموعه جذب کند ، حالا او در تصمیمی عجیب در این سریال نقش آفرینی میکند
آکاایران: سریال قلب یخی را که میشناسیم یکی از سریالهای پر هزینه با داستانی هیجانی که در این یکسال در سبد فیلمهای خانگی قرارگرفته است ، قلب یخی بعنوان اولین سریالی که به صورت خصوصی برای بخش نمایش خانگی ساخته شده بود به خانه های مخاطبین و علاقه مندان این نوع سریالها را پیدا کرد و در ابتدا جا پای سریالهای خارجی هم نوع خود گذاشت . یکی از ویژگیها و دلایلی  که شاید  این سریال مخاطبین را به خودش جذب کرد ، صدای خواننده جوان موسیقی پاپ کشور مازیار فلاحی باشد ، ما در این بخش به ویژگیهای استفاده از صدای یک خواننده خوب برای سریالهای پر مخاطب چه اثری میگذارد میپردازیم.

آکاایران: سریال قلب یخی برای مازیار فلاحی


مازیار فلاحی برای قلب یخی میخواند

مازیار فلاحی که به علت اتفاقاتی که دلیلش هم مشخص نشد، مدتی از خواندن در سریال قلب یخی کنار کشید و جای خود را به محسن یگانه داد و بعد از مدتی دوباره به قلب یخی بازگشت ، علت آن چیزی نبود جز درخواست مخاطبین چون مخاطب با او با سریال ارتباط برقرار کرده بود و این یکی از نکاتی است که میتواند خواننده یک سریال را از خود سریال محبوبتر کند و این اتفاق برای مازیار و قلب یخی افتاد ، آنقدر که به رفتن مازیار فلاحی اعتراض کردند به گنگ بودن و مشکلات و سانسورهایی که در سریال می افتاد اعتراض نکردند ، در هر صورت میتوان نتیجه گرفت که مازیار فلاحی برای سریال قلب یخی یک وزنه به حساب می آید. البته این را هم باید گفت که این اتفاق دو طرفه است و مازیار فلاحی شاید کمی از محبوب شدنش را مدیون شاید این سریال و داستانهای عاشقانه اش بداند ، البته فلاحی قبلا" هم برای تیتراژ سریالهای مختلف آهنگسازی و ترانه خوانی کرده بود ، دلیلش هم این بود که روی ساخت موسیقی متن تسلط دارد ، البته اوایل او موسیقی متن را می ساخت  و بعد از آن را به دوستان خواننده اش پیشنهاد میداد که بخواند. داستان پیوستن او به قلب یخی هم جالب است او داستان را اینگونه تعریف میکند که چند خواننده کاندید شده بودند که کار آهنگسازی و خوانندگی این سریال را برعهده بگیرند، برای یکی از صحنه های سریال، هر کدام از دوستان یک تراک آماده کردند که من هم از این قاعده مستثنی نبودم. تراک را خیلی سخته ساختم و به آقای لطیفی سپردم. بعد از چند هفته با من تماس گرفتند و گفتند که جنس کار را دوست دارند و در نهایت که قرار داد کل سریال را بستیم.

مازیار فلاحی جلوی دوربین سامان مقدم در مصاحبه با یک سایت خبری

مازیار فلاحی که ترانه سرایی این سریال را برعهده دارد از حضور خود به عنوان بازیگر در این سریال میگوید ، مقوله کوچ از موسیقی به بازیگری را به عنوان یک تجربه دوست دارم اما واقعاً باید دید من این دنیای موسیقی را که خیلی هم دوستش دارم می توانم به راحتی رها کنم و به بازیگری بپردازم یا خیر، من به این راحتی ها حاضر نیستم موسیقی را رها کنم اما من فضای سینما را می شناسم و اینطور نیست که یک نقشی به من بدهند و بازی کنم! نقشی که بازی می کنم باید به حال و هوایم نزدیک باشد ، البته هنوز معلوم نیست ، فیلمنامه در حال حاضر دستخوش تغیر و تحولات زیادی است و نمی دانم نقشی که قرار است بازی کنم چه حال و هوایی دارد.


مطلب : محمد بیگی

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است

متن کامل مصاحبه مازیار فلاحی در سایت : موسیقی ایرانیان
.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :