بیوگرافی بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی +تصاویر خصوصی -
بهنام صفوی behnam safavi متولد ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز، خواننده Singer موسیقی پاپ ایرانی,بیوگرافی بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی,عکس همسر بهنام صفوی

آکاایران: بیوگرافی بهنام صفوی

بهنام صفوی behnam safavi متولد ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز، خواننده Singer موسیقی پاپ ایرانی است.

بهنام صفوی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می کند.

موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ روانه بازار کرد.

جزو بهترین خوانندگان پاپ

بهنام جزو بهترین خوانندگان پاپ به شمار می آید برگزاری کنسرت های داخلی وخارجی از فعالیتهای اوست. وی در سال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرارگرفت وهمین انگیزه ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد.

بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی

آکاایران: بیوگرافی بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی +تصاویر خصوصی

 
ازدواج بهنام صفوی

صفوی در مورد ازدواج اش می گوید : فکر می کنم یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی ازدواج است و هیچ ارتباطی هم به جلوگیری از پیشرفت کاری ندارد تفاقاً خیلی از مواقع به پیشرفت و رشد انسان کمک می کند. ازدواج یک مرحله نوین در زندگی است و فکر می کنم می تواند به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند. من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد و قسمت بود که ازدواج کنم،انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند بیماری سرطان و تومور مغزی بهنام صفوی وی از سال ۱۳۹۲ دچار تومور مغزی شده بود. با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد او بدلیل پیشرفت بیماری سرطان مغز به آلمان رفته و تحت عمل جراحی توسط پروفسور سمیعی قرار گرفت.

همسر بهنام صفوی باردار میباشد.

عکس هدی خادمی همسر بهنام صفوی

شباهت صدا به رضا صادقی و کدورت ها

خیلی ها گفتند صد ای من شبیه صد ای رضا صاد قی است یکسری حرف های عجیب و غریب، مثل اینکه من و رضا با هم چالش د اریم و… که همه این صحبت ها شایعه ای بیش نبود . خود رضا هم شایعه بود ن این حرف ها را تایید کرد به قول رضا صاد قی د ر صد ا هم مثل خیلی از فاکتور های د یگر امکان شباهت وجود د ارد ، همانطور که این شباهت د ر چهره و قیافه وجود د ارد د ر صد ا هم هست حمایت خانواده پدر و مادرم همیشه حامی من بوده اند و بعد از آنها همسرم و طرفدارانم. آنها برای کسب تجربه های تازه انرژی زیادی به من می دهند که از این بابت خدا را شاکرم

تیر ماهی که باشی … تولد من و پدر جان گل ١۵و٢۴

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :