بیوگرافی مهناز افشار + همسر اول و دوم -
مهناز افشار Mahnaz Afshar متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران بازیگر Actor است بیوگرافی مهناز افشار و همسر اول و دومش همراه با عکس,عکس های مهناز افشار و خانواده

آکاایران: بیوگرافی مهناز افشار Mahnaz Afshar

مهناز افشار Mahnaz Afshar متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران بازیگر Actor است مهناز افشار مشهور ترین بازیگر زن ایرانی است که در اینستاگرام با ۵ میلیون فالوئر در محبوبت ترین هنرپیشه ایران نیز به شمار میرود

مهناز افشار با محمدیاسین رامین ، فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت دهم ، ازدواج کرده است و در حال حاضر صاحب یک فرزند دختر به نام لیانا میباشد لیانا به معنای فرخنده است.

آکاایران: بیوگرافی مهناز افشار + همسر اول و دوم

تحصلات

دیپلمه تجربی و فارغ التحصیل موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین می باشد، در یک خانواده پنج نفر بدنیا آمد و ته تغازی خانواده است، دو برادر بزرگتر از خود دارد، گفته می شود همسرش پشت قباله ازدواجش یک ملک ۳۰ میلیاردی انداخته است، پدرش را در سال ۸۵ از دست داده است.

نحوه بازیگر شدن

پس از دیپلم، قرار بود معماری بخوانم ولی چون در تربیت بدنی دانشگاه سراسری پذیرفته شدم، تصمیم گرفتم تدوین بخوانم، ۴ سال زیرنظر استاد مجید فخرایی نژاد، تدوین خواندم

پس از آن هم خانم فضل اللهی یک کار ۹۰ دقیقه ای با هم انجام داده بودیم، مرا به آقای نوابی برای بازی در اولین و آخرین کار تلویزیونی ام گمشده در سال ۱۳۷۷ معرفی کردند. آقای اسکندری طراح گریم بودند که من را به دفتر پویا فیلم و آقای فرح بخش معرفی کردند و از آنجا استارت کار سینمایی من زده شد.

بیوگرافی مهناز افشار Mahnaz Afshar

شباهت با گوگوش

با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید، شباهت زیاد مهناز افشار به گوگوش، خواننده مشهور، در توجه رسانه ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود.

در بیشتر نقشهایی که بازی کرده به ارائه کاراکتر یک دختر شوخ و اجتماعی و برون گرا می پردازد، کاراکترهای خاکستری را به نقشهای کاملا مثبت و کاملا منفی ترجیح میدهد و معتقد است خاکستری بودن یک کاراکتر کمک میکند که تماشاگر تا انتهای فیلم برود و منتظر کشف جدیدی باشد

همیشه دوست داشت نقشهای متفاوت و عجیب غریب بازی کند و می گوید : آرزویم این است که نقش آنتونی کویین در گوژ پشت نتردام را بازی کنم.

شراکت در جواهراتی برادر

مهناز افشار در مورد سابقه جواهرسازی در خانواده اش میگوید : برادر کوچکترم ۱۵ سال هست که در اساس مخراج کاری و جواهر سازی فعالیت دارد و منم گاهی با او همکاری می کنم فعالیتم هم به این شکل هست که گاهی طراحی های جدیدی به او ارائه میدهم و او آنها را می سازد.

عکس برادر مهناز افشار

عکس مادر مهناز افشار

غذای مورد علاقه

غذاهای مورد علاقه اش لوبیا پلو و ماکارونی است به خاطر همین علاقه این غذاها را خیلی خوب می پزد در زندگی همه چیز را فقط از خدا میخواهد و بس، مدتی مزون لباس داشت اما به خاطر وقت گیر بودنش از این کار صرف نظر کرد.

عکس های مهناز افشار

ازدواج اول مهناز افشار

در یک خبر تایید نشده گفته می شود مهناز افشار اولین بار با شخصی بنام سجاد رفیعی ازدواج کرده است که در نهایت این ازدواج به طلاق منجر شده است، اما اطلاعات کافی برای صحت این خبر جود ندارد

ازدواج با محمدیاسین رامین

مهناز افشار در خرداد ماه ۱۳۹۳ با یاسین رامین ازدواج کرد

یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دوم محمود احمدی نژاد بود، خطبه عقد آنها توسط سید محمد خاتمی خوانده شد، این زوج صاحب دختری بنام لیا (مخفف لیانا) هستند.

مهریه مهناز افشار

مرضیه برومند، کارگردان سینما و تلویزیون در اعتراض به وضعیت تئاتر گفت : متاسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر (مهناز افشار) است که زن یک مرد سیاسی شده است ! چیزی که شنیدم این است که پشت قباله اش یک ملک ۳۰ میلیارد تومانی انداخته اند

یاسین رامین با رد شایعات مهریه ۳۰ میلیاردی مهناز افشار می گوید : مهریه همسرم ۵ شاخه گل نرگس، یک جلد کلام الله مجید و آینه و شمعدان بوده است.

زایمان در آلمان

خبر حضور مهناز افشار در ماه های پایانی بارداری در آلمان مدتی شایعه مهاجرت دائمی وی را منتشر کرد اما با بدنیا آمدن دخترش لیانا در ان کشور مشخص شد وی صرفا برای اینکه دخترش از امتیار شناسنامه ای خارج از کشور بهره مند شد در آن کشور بدنیا آمده است.

لیانا دختر مهناز افشار

همسر مهناز افشار نیز متولد کشور آلمان می باشد

مهناز افشار : محل تولد و تحصیل همسر من آلمان است؛

هنگامی که این کشور و فرهنگش را به طور جدی تجربه کردم، به شدت برایم جذاب بود. قانون و رفتار مردم آلمان را خیلی دوست دارم؛ به دلیل احترامی که مردم به قانون می گذارند و احترامی که قانون به مردم می گذارد. قانون به شکلی تعریف شده که افراد از قانون طلبکار هستند و قانون در هر شرایطی باید پاسخگو باشد. مصر و هندوستان را هم خیلی دوست دارم که ببینم.

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

مهناز افشار و دخترش در یک ویدیو تبلیغاتی پوشک آمریکایی بنام پمپرز شرکت کردند، این اولین بار بود که یک بازیگر و فرزندش در تبلیغ ویدیویی یک برند خارجی حضور پیدا میکند.

 

دستگیری یاسین رامین و شی خشک فاسد

یاسین رامین که گفته می شود مدیرعامل شرکت دارویی رشد است بدلیل اختلاق مالی ۶ میلیاردی با هلال احمر در مرداد ۱۳۹۵ بازداشت شد، وی در حال حاضر با وثیقه میلیاردی موقتا آزاد شده است، مدتی شایعه شده بود که وی بدلیل وارد کردن شیرهای خشک آلوده موجب مرگ ده ها کودک شده است که بارها این خبر تکذیب شد

مهناز افشار در جایی از گفتگویش هم درباره علایقش به برندهای پوشاک صحبت می کند، وی می گوید : در دهه ۷۰ طرفدار ورساچه بودم و این برند به سلیقه ام نزدیکتر بود و بعد از آن گوچی را دوست داشتم، بربری را اصلا دوست ندارم اما این روزها در انتخابها پورش دیزاین را خیلی دوست دارم. این برند سلیقه همسرم است ایوسن لارن را هم خیلی دوست دارم

اصلا برندهایی که تولید خیلی محدود دارند مورد پسند من هستند.

پدر شوهر مهناز افشار

محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دوم محمود احمدی نژاد

مادر شوهر مهناز افشار

جوایز

● برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای برف روی کاج ها ۱۳۹۱
● برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از بخش نگاه نو جشنواره فجر برای برف روی کاج ها ۱۳۹۰
● برنده تندیس بهترین بازیگر زن از جشن دنیای تصویر برای طبقه سوم ۱۳۹۰
● برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای سعادت آباد ۱۳۸۹
● برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای طبقه سوم ۱۳۸۹

فیلم های سینمایی

● دارکوب – ۱۳۹۶
● ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا – ۱۳۹۵
● نهنگ عنبر ۲ – ۱۳۹۵
● خانه ای در خیابان چهل و یکم – ۱۳۹۴
● نهنگ عنبر – ۱۳۹۴
● معلم – ۱۳۹۳
● دلم می خواد – ۱۳۹۳
● بیگانه – ۱۳۹۲
● متروپل – ۱۳۹۲
● چه خوبه که برگشتی – ۱۳۹۱
● از تهران تا بهشت – ۱۳۹۱
● هیچ کجا هیچ کس – ۱۳۹۱
● پل چوبی – ۱۳۹۰
● برف روی کاج ها – ۱۳۹۰
● یک عاشقانه ساده – ۱۳۹۰
● سعادت آباد – ۱۳۸۹
● قصه پریا – ۱۳۸۹
● طبقه سوم – ۱۳۸۸
● پسر آدم، دختر حوا – ۱۳۸۸
● خاطره نادر – ۱۳۸۸
● امشب شب مهتابه – ۱۳۸۸
● پوپک و مش ماشاالله – ۱۳۸۷
● شیرین – ۱۳۸۷
● دعوت – ۱۳۸۷
● شبانه روز – ۱۳۸۷
● انعکاس – ۱۳۸۶
● تسویه حساب – ۱۳۸۶
● کلاغ پر – ۱۳۸۶
● رئیس – ۱۳۸۵
● محاکمه – ۱۳۸۵
● آتش بس – ۱۳۸۴
● آکواریوم – ۱۳۸۴
● تله – ۱۳۸۴
● چه کسی امیر را کشت ؟ – ۱۳۸۴
● کارگران مشغول کارند – ۱۳۸۴
● سالاد فصل – ۱۳۸۳
● سیزده گربه روی شیروانی – ۱۳۸۲
● کما – ۱۳۸۲
● دختری در قفس – ۱۳۸۱
● زهر عسل – ۱۳۸۱
● نگین – ۱۳۸۰
● خاکستری – ۱۳۷۹
● شور عشق – ۱۳۷۹
● دوستان – ۱۳۷۸
● شیرهای جوان – ۱۳۷۸

سریال تلویزیونی

● گم شده – ۱۳۷۷

شبکه خانگی

● عاشقانه – ۱۳۹۵
● عشق تعطیل نیست – ۱۳۹۳ –۱۳۹۴

بیوگرافی مهناز افشار + همسر اول و دوم

.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :