ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی
اخبارفرهنگی,اخبارهنرمندان,شهرام شکوهی,بیوگرافی شهرام شکوهی,عکس شهرام شکوهی,پاپ
آکاایران: مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 مرداد 1397 08:26

آکاایران: ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی

خواننده پاپ درباره شایعات مربوط به ۱۸ عمل جراحی روی صورتش گفت.

 به گزارش تسنیم،  شهرام شکوهی شرایط سخت خواننده شدن در مقایسه با بازیگرشدن را شرح داد و تأکید کرد که با پول نمی شود خواننده شد.
چندی بود که از شکوهی و کنسرت هایش خبری نبود. علت این غیبت را بیماری و مسائل شخصی بیان می کند.
او قرار بود ٢٠ تیر کنسرتی در تهران داشته باشد که البته به دلیل مشکلاتِ قلبی و عمل جراحی، این کنسرت برای یک ماه به تعویق افتاد. علت مشکل قلبیِ شکوهی هم در نوع خودش جالب است؛ دیدن بازی ایران و گل نشدنِ توپ طارمی در دقیقه ٩٤ بازی با پرتغال.
تسنیم نوشت: شهرام شکوهی درباره این که ١٨ عمل جراحی روی صورتش انجام داده است یا خیر؟ گفت: صورت من الان مقابل شماست؛ بیایید و ببینید.
من فقط عینکم را برداشتم و البته پولیپ بینی ام را هم عمل کردم. به هر روی ماندگاری برای هنرمند ارزشمندترین چیز است. این که سال ها بعد شما را کسی ببیند و بگوید که با فلان آهنگ شما خاطره دارم یا با فلان آهنگ شما عاشق شدم و ازدواج کردم.
او درباره وجود مافیا در موسیقی توضیح داد: اگر درباره بازیگری می گفتید، بیشتر قبول می کردم. ممکن است شما با پول بتوانید نقشی را در یک فیلم بخرید، اما با پول نمی توانید سالن را پر کنید. با پول نمی توانید صدایتان را وارد ضبط ماشین ها کنید.
گوش ما انسان ها برخلاف چشم مان سخت تر فریب می خورد. شما نمی توانید خودتان را مجبور به شنیدن صدای کسی کنید که از صدایش خوشتان نمی آید.

 

 


.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :