آکاایران: همه ی ما بازیگر سکانسی از زندگی هستیم.بازیگرانی که بر روی صحنه ی زندگی نقش هایی متفاوت را ایفا می کنیم،گاهی لبخند بر چهره داریم و گاهی گریه هایی از شادی و غم،گاهی در پشت چهره ی آشوب زده و نگران نقاب شادی بر چهره می زنیم و گاهی برعکس..
به هر حال همه ی ما آمده ایم تا نقش آفرینی کنیم و هر کدام به نوعی بازیگر باشیم.بازیگری که خوب یا بد را خودمان تعیین میکنیم ،هم کارگردانش هستیم و هم بازیگرش.. “تئاتر”، صحنه و نقش،بر اساس متنی از پیش تعیین شده که نویسنده می نویسد از طنز و درام گرفته تا معضل اجتماعی و غیره و کارگردان در کنار بازیگران و دیگر عوامل به کار می پردازد تا یک اثر هنری جان بگیرد.اثری که بیشترین تاثیر تماشاچی را از بازیگرانی میگیرد که بر روی صحنه نقش آفرینی می کنند و با مخاطب ارتباط  برقرار می کنند.

هر ساله ۱۴ اردیبهشت در تقویم کشور ما به نام روز بازیگر نامگذاری شده است. هنرمندان به این روز به صورت متفواتی واکنش نشان می هند و با انتشار عکس هایی این روز را تبریک میگویند. در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران ,پست تبریک هنرمندان در فضای مجازی به مناسبت فرارسیدن روز بازیگر را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

پست اینستاگرام بازیگران و تبریک روز بازیگر سال 98

رامبد جوان با انتشار این عکس روز بازیگر را تبریک گفت و نوشت :

روز بازیگر فیلم تایتانیک

منوچهر هادی هم با انتشار این عکس دو نفره برای روز بازیگر نوشت :

روز بازیگر در تقویم

روز بازیگر مبارک ... تبریک بانو...

نسرین مقانلو با انتشار عکسی از خودش نوشت :

تبریک روز بازیگر توسط هنرمندان

14 اردیبهشت روز بازیگر بر همه هنرمندان سرزمینم ایران آریاییمان مبارک...با آرزوی بهترین موفقیتهای پی در پی برای همه شما همکاران هنرمندم شاد و تندرست باشید عزیزان پر احساس.
ساناز سماواتی با انتشار عکسی از مهری ودادیان برای تبریک روز بازیگر نوشت :
 
تبریک روز بازیگر توسط بازیگران
مهری ودادیان عزیز و خیللللی از هنرمندان عزیز بازیگر دیگری که در زمان حیات خودشون ؛ با هنرشون به لحظات دیگر هموطنان شادی و رنگ دادند ....زندگی کردند با مردم و در کنار مردم ...با عشق ...بدور از ژست ...و فقط بازیگر باقی ماندند ... عزیزانی که شاید هیچ جشنواره و گردهمایی و بزرگداشتی نداشتند ...زندگی کردند مثل مردم در طول جنگ تحمیلی و کوپن و همه اتفاقات دیگر جامعه مثل مردم لمس کردند و خندیدند و گریه کردند در زندگی واقعی شان . ..تنها مدالشان که بر سینه شان درخشید عشق و قدر دانی مردم بود از ایشان و نسل هنرمند همکارانشان ....بازیگر روزت خجسته . و قدر دان زحماتت برای شاد کردن لحظات هموطنان .
 
کوروش سلیمانی هم با انتشار عکس هایی از خودش در روز بازیگر نوشت :
 
پست اینستاگرام بازیگران و تبریک روز بازیگر
خرقه زهد و جام می گرچه نه درخور همند .... این همه نقش می زنم از جهت رضای تو
 
روز "بازیگر" بر همه ی بازیگران؛ رضا جان بهبودی و آناهیتا جان اقبال نژاد، از جمله اساتید متاخرِ بازیگری ام که تاکنون محضرشان را درک کرده ام، دوستان هم بازی در کارهای مختلف که به همکاری با ایشان همواره مفتخرم و دوستانی که هنوز توفیق همکاری با ایشان را نیافته ام مبارک و مبارک ... فارغ از بحث های مربوط به جشن بازیگر و جوایز جشنواره های فجر و غیره و غیره ... برای ما بازیگران حقیقتا هیچ چیز به اندازه ی باورشدن و پذیرفته شدن نقش ها و مقبولیت خودمان به عنوان عضوی از خانواده ی تئاتر و سینما نزد مردم و تماشاگران اهمیت ندارد ... بازیگری شاعری ست ... و خوشا شعری که مردمان را خوش آید ... و آخر اینکه از همه ی شما مردم عزیزی که بابت کارهایی که تاکنون با عشق بازی کرده ام به بنده افتخار داده اید که در گوشه ای از یاد و خاطرِ گرامی تان جا خوش کنم و همواره مرا رهین لطف خود کرده اید خاضعانه و به جان سپاسگزارم ... باقی بقایتان .

 کریم امینی با انتشار این عکس نوشت :

پست اینستاگرام بازیگران در مورد روز بازیگر

روز بازیگر رو به شما ذات بازیگری تبریک میگم آقای عبدی نازنین. بی شک تکرار نشدنی هستید. سایه تون بالای سر سینما باشه سال های سال.

نفر وسط بابک اخوان عزیز و رفیق صدابردار قدیمی و کاربلد سینما که همیشه به من لطف داشته ودر فیلم دشمن زن هم افتخار داد و صدای ناب گرفت و لحظه لحظه فیلم کنار من بود.

پوران درخشنده با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

پست اینستاگرام بازیگران برای روز بازیگر

تبریک یک مخاطب سینما به مناسبت روز بازیگر منم تبریک میگم بازیگری حرفه سختی است و عرق ریزان روحی دارد روزتان مبارک عاشقان...

فرشید نوابی هم با انتشار این عکس روز بازیگر را تبریک گفت و نوشت :

پست اینستاگرام بازیگران

روزبازیگر مبارک ... بازی کنیم ولی فقط جلوی دوربین...

آرام جعفری هم برای تبریک روز بازیگر نوشت :

تبریک چهره های سرشناس

١٤ اردیبهشت،روز بازیگر مبارک،تبریک به همه همکاران هنرمندم....