آکاایران:  بهروز شعیبی اولین بار در فیلم طلا و مس بود که با گریم یک طلبه ساده به میدان آمد و با همین شکل و قیافه سیدرضا به مردم معرفی شد؛ ریش بلند، عینک و موهایی که به نسبت بلندتر از حد یک روحانی معمولی است و تا حدی پیشانی اش را می پوشاند. قبل از این فیلم کسی آنطور که باید چهره او را نمی شناخت و درواقع با این گریم و این نقش، توی ذهن ها جا افتاد ولی اوج محبوبیت او با سریال تنهایی لیلا بکارگردانی محمدحسین لطیفی در سال 94 بود

 این بازیگر و کارگردان جوان کشورمان که همیشه او را در غالب چنین نقش هایی در تلویزیون و سینما دیده ایم در اقدامی جالب حضوری متفاوت را در تلویزیون تجربه کرد.

 

مناجات خوانی بهروز شعیبی

بهروز شعیبی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی از حضور در یک برنامه ماه رمضانی و مناجات خوانی به روز کرد و با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت :

بهروز شعیبی در ماه رمضان

 

مناجات بهروز شعیبی

بهروز شعیبیدر سال 1358 در مشهدمتولد شد، او بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون میباشد.  شعیبی در فیلم های مختلف، نقش های مختلفی را از جمله کارگردان، بازیگر، دستیار کارگردان و برنامه ریز داشته است. او برای کارگردانی فیلم دهلیز برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو (مسابقه فیلم های اول) شد.

مناجات خوانی بهروز شعیبی

بهروز شعیبی همچنین به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون گیله وا،سیانور،تنهایی لیلا ،مهمان داریم ، مهرآباد ،کلاس سوم ب ،گزارش یک جشن ،طلا و مس ،دم صبح ،گفتگو با سایه ها ،قصه های یک زندگی - گرداب ،پسران مهتاب ،پرونده های مجهول ،سریال گمگشته ،آژانس شیشه ای ،بازگشت پرستوها و نامه های خیس حضور داشت.

حضور متفاوت بهروز شعیبی

نگار جواهریان و بهروز شعیبی در فیلم طلا و مس