آکاایران: بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ که چندماهی به دلیل تشدید علائم بیماری و کاهش سطح هوشیاری در بیمارستان بستری بود جان به جان آفرین تسلیم کرد و به آرامش ابدی رسید.این خبر را مدیر برنامه هایش رضا فوادیان تایید کرده است و با انتشار پستی خبر از فوت بهنام صفوی داد.برای مطالعه جزییات بیشتر از علت فوت خواننده جوان پاپ ایرانی در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

بهنام صفوی درگذشت

رضا فوادیان با انتشار این عکس از بهنام صفوی نوشت :

 

علت فوت بهنام صفوی

صفوی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجرا‌های زیادی را هم برگزار کرد.همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.
 

 بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ که در چند ماه گذشته درگیر مراحل شیمی درمانی عارضه مغزی بود، روز چهارشنبه پنجم دی ماه به دلیل وخامت اوضاع جسمانی‌ در بخش سی سی یو یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.علت بستری شدن بهنام ضعف بدنی بهنام صفوی که دلیل عمده آن شیمی درمانی هایی بود که انجام میداد اما در نهایت بهنام صفوی تسلیم این بیماری چندین ساله شد.

بهنام صفوی در گذشت

آکاایران, درگذشت بهنام صفوی را به جامعه هنری و مخصوصا خانواده این هنرمنده جوان کشور , تسلیت میگوید