اختلاف سنی زیاد این هنرمندان با همسرشان+ عکس
هنرمندان از اقشاری هستند که نوع زندگی، روابط و نحوه معاشرت‌شان مورد توجه مردم است؛ ازدواج و زندگی شخصی هنرمندان هم از مواردی است که برای طرفداران‌شان جذاب است.

معمولا اختلاف سنی چندان بین زوجین و زن و شوهر برای ناملموس هست و سعی می کنیم تا این اختلاف سنی به از پنج سال اکثر نشود.اما امروزه مشخص شده هست که اختلاف سنی نیز ملاک خوشبختی نمیباشد و در زندگی مشترک ستاره ها و چهره هاي معروف این اختلاف سنی اکثر دیده مي شود، زیرا دیده می شود که بازیگرانی با وجود اختلاف سنی چندان خوشبخت و به زندگی چند ساله با هم ادامه مي دهند.بعضی از بازیگران میباشند که با همسران خود اختلاف سنی بالای 10 سال دارند،ما در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, آنها را به شما معرفی مي کنیم. 

اختلاف سنی چشمگیر هنرمندان با همسرانشان

 

 

لادن مستوفی و همسرش

لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی کارگردان کشورمان از زوج های هنری هستند که با هم اختلاف سنی چشمگیر دارند.

این زوج هنرمند با وجود داشتن 20 سال اختلاف سنی از حدود سال 72 زندگی مشترک را در کنار هم آغاز کردند و زندگی آرام و بی حاشیه ای کنار هم دارند.

لادن مستوفی متولد سال 1351 است و همسرش شهرام اسدی متولد سال 1332 است و یکی از کارگردان های کشورمان است مجموعه جلال الدین و شیخ بهایی را کارگردانی کرده است.

لادن مستوفی و همسرش

شهرام شکیبا و همسرش

شهرام شکیبا مجری و بازیگر کشورمان و همسرش ستاره سادات قطبی از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی چشمگیری با یکدیگر دارند.

ستاره سادات قطبی متولد سال 1365 است و شهرام شکیبا در سال 1351 متولد شد و این زوج با وجود 14 سال اختلاف سن، سال 93 زندگی مشترکشان را در کنار هم آغاز کردند.

شهرام شکیبا و همسرش

بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی

بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی از دیگر زوج های هنرمند کشورمان هستند که با وجود داشتن چندین سال اختلاف سنی، چند سالی است که در کنار هم زندگی میکنند.

مرجان شیرمحمدی بازیگر کشورمان همسر دوم بهروز افخمی است که در سال 1352 متولد شد و همسرش بهروز افخمی متولد سال 1335 است و این زوج 17 سال با هم اختلاف سنی دارند.

بهروز افخمی و همسرش

بهرام بیضایی و همسرش

بهرام بیضایی نویسنده و کارگردان کشورمان و همسرش از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با هم دارند.

بهرام بیضایی متولد سال 1317 است و همسرش مژده شمسایی دومین همسر او است که متولد 1347 است و این زوج 30 سال با هم اختلاف سنی دارند.

بهرام بیضایی و همسرش

ناصر تقوایی و همسرش

ناصر تقوایی و همسرش مرضیه وفامهر از دیگر زوج های هنری هستند که اختلاف سنی چشمگیری میان آنها دیده میشود.

این هنرمند پیشکسوت از فیلمسازان و نویسنده های کشورمان است که در سال 1320 متولد شد و مرضیه وفامهر همسر دوم او است که در سال 1352 متولد شده است و این زوج 32 سال با هم اختلاف سنی دارند.

 ناصر تقوایی و همسرش

رضا رویگری و همسرش

رضا رویگری و همسرش تارا کریمی از زوج هایی هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند. این هنرمند پیشکسوت بعد از جدایی از همسرش با دومین ازدواجش حسابی خبرساز شد و ماجرای اختلاف سنی زیاد او با همسرش تارا کریمی توجه بسیاری از مردم جلب کرد.

تارا کریمی درحالی که تنها 23 سال سن داشت با رضا رویگری ازدواج کرد و این زوج حدود 43 سال با هم اختلاف سنی دارند.

رضا رویگری متولد سال 1325 است و همسرش تارا کریمی متولد سال 1368 است.

رضا رویگری و همسرش

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان یکی دیگر از زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند و با وجود داشتن این اختلاف سنی چند سالی است که در کنار هم زندگی میکنند و صاحب یک دختر به نام نوردخت شده اند.

رامبد جوان متولد سال 1350 و همسرش نگار جواهریان متولد سال 1361 است و این زوج 11 سال با هم اختلاف سنی دارند.

نگار جواهریان سومین همسر رامبد جوان است که این زوج سال 95 با یکدیگر ازدواج کردند و تیرماه سال 98 دخترشان نوردخت به دنیا آمد.

رامبد جوان و نگار جواهریان

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر یکی دیگر از زوج های کشورمان هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند.

امیریل پسر داریوش ارجمند است که در سال 1353 متولد شد و یاسمینا باهر همسرش متولد سال 68 است و این زوج با وجود داشتن 15 سال اختلاف سنی سال 93 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

این زوج هنرمند دی ماه سال 98 صاحب فرزند شدند و نام یلسان را برای پسرشان انتخاب کردند.

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی یکی دیگر از زوج های هنری هستند که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند.

سارا صوفیانی متولد سال 1364 است و زندگی مشترک با همسرش را از سال 89 آغاز کرد و 28 سال با همسرش اختلاف سنی دارد. امیرحسین شریفی از تهیه کننده های کشورمان و سارا صوفیانی از بازیگران کشورمان است.

این زوج هنرمند بعد از 10 سال زندگی مشترک صاحب دختری به نام ساحل شدند.

سارا صوفیانی و همسرش

منبع: نمناک

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :