دعوت مسعود فروتن از همسر رامبد جوان +عکس -
اخبار فرهنگی،بازیگران هالیوود،اخبار هنرمندان,بازیگران،سریال،فیلم،اخبار بازیگران،صدا و سیما،فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی،بازیگران زن،جدیدترین اخبار هنرمندان،خبر ه

آکاایران: دعوت مسعود فروتن از همسر رامبد جوان +عکس

آکاایران شب گذشته رامبد جوان میزبان مردمان کشور گرجستان (گرجی ها) شد و به گفت و گو با مسعود فروتن مجری و کارگردان رسانه ملی پرداخت.

 به گزارش  باشگاه خبرنگاران، در سومین شب از ماه مبارک رمضان، رامبد جوان میزبان مردمان کشور گرجستان (گرجی ها) شد و به گفت و گو با مسعود فروتن مجری و کارگردان رسانه ملی پرداخت.

 

به گزارش آکاایران جوان به ورود گرجی ها در ایران اشاره و در بین تماشاگران، یک نفر از اصالت گرجی بودن هنرمندانی چون؛ محمدعلی کشاورز، سیروس گرجستانی و نعمت الله گرجی بیان کرد.

 

همچنین در ادامه پخش برنامه تلویزیونی خندوانه، گزارشی از قول مجید میرفخرایی به نمایش گذاشت و از فروتن بازیگر، مجری و کارگردان برنامه های تلویزیونی برای حضور به روی صحنه خندوانه دعوت کرد.

 

فروتن ضمن سلام ابراز خرسندی از حضور در برنامه خندوانه کرد و از اصالت آملی خود و شهر گرجه محله در استان آمل گفت.

 

وی با بیان اینکه اصالت آملی داریم و از چهار سالگی به شهر دماوند آمدیم، در خصوص حفظ اصالت زبان مازنی در بین اعضای خانواده خود بیان کرد.

 

فروتن عنوان کرد: شاید این حس قصه گویی از مادرم به من رسیده است و من وقتی در ۹ سالگی به آمل برگشتم طبق همان داستان پردازی های مادرم، شهر آمل را به خوبی می شناختم.

 

مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی یادگاری از پیشینه غذای مازنی ها گفت و از برنامه های عیدانه و مناسبتی شهر آمل و مازندران گفت.

 

فروتن با بیان خاطره ای از دوران کودکی خود گفت و راز تولد خودش را در سن ۷۰ سالگی برملا کرد و از حس و حال خود در سنین میانسالی اظهار داشت.

 

وی از حضور دوباره خودش در برنامه خندوانه گفت، به همراه جوان به قرعه کشی میان تماشاگران پرداخت و از سمت مهمانان گرجی به شهر گرجستان دعوت شد.

,بازیگران,سریال,فیلم

این قصه پرداز و نویسنده، نگار جواهریان را به عنوان میهمان به برنامه تلویزیونی خندوانه دعوت کرد و قرار شد با همسر رامبد جوان به گفت وگو بپردازد.

 

فروتن با بیان اینکه هنوز هر کاری را که می خواهم انجام بدهم استرس دارم، اظهار داشت: نوشتن تنها کاری است که من را با خودم تنها رها می کنند و نوشتن، رفیق من و یک نوع زایش است.

 

وی فی البداهه با توجه به کلماتی که رامبد جوان به او داد به قصه پردازی، پرداخت و قول داد تا در یکی از آسایشگاه های سالمندان برای افراد آنجا قصه گویی کند.

 

.
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :