کدام چهره ی معروف ایرانی متولد 11 اسفند ماه هستند؟
بهار ارجمند اینستا,بهار ارجمند و همسر سابقش,بهار ارجمند بازیگر,بهار ارجمند در سریال سر دلبران,بهار ارجمند بَنو اَمین,بهار ارجمند در سر دلبران,بهار ارجمند,بهار ا

آکاآپ: امروز 11 اسفند ماه, مصادف با تاريخ تولد يا تاريخ درگذشت برخي از هنرمندان,بازيگران، بازیکنان و خيلي از چهره هاي مشهور ايراني مي باشد. اگر شما هم جزو افرادي هستيد که به چهره هاي مشهور ايراني علاقه منديد و دوست داريد که بدانيد کدام يک از چهره هاي مشهور ايراني در تاريخ 11 اسفند ماه بدنيا آمده يا در گذشته اند در ادامه ي اين مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ, با ما همراه باشيد.

Image result for بهار ارجمند

اين چهره هاي مشهور ايراني در تاريخ 11 اسفند ماه متولد شده اند...

بهار ارجمند

بهار ارجمند متولد 11 اسفند ۱۳۵۹ در مشهد است. وی دختر انوشیروان ارجمند، خواهر برزو ارجمند و برادرزادهٔ داریوش ارجمند است.

Image result for بهار ارجمند

وی لیسانس رشته فلسفه از “دانشگاه علامه طباطبایی” است اما با توجه به علاقه ای که به هنر هفتم دارد بازی در تئاتر را از پنج سالگی آغاز کرده است. بهار بازیگر توانایی است البته او بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می کند. او با معلومات بالا و آموختههایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و به همین دلیل بود که در سن ۱۳ سالگی “بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر” را از آن خود کرد. پس از آن در تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت . او تا کنون در بیش از ده فیلم سینمایی و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

میرحسین موسوی خامنه

میرحسین موسوی خامنه (۱۱ اسفند ۱۳۲۰ در خامنه) سیاستمدار اصلاح طلب ایرانی، نقاش و معمار اهل ایران است.

Image result for میرحسین موسوی

او یکی از نخستین اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و یکی از بلندپایه‌ترین اعضا و قائم‌مقامِ دبیرکل این حزب در دههٔ شصت و نخستین سردبیر ارگان حزب جمهوری، و پنجمین و آخرین نخست‌وزیر جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۸ بود.

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :