کدام چهره ی معروف ایرانی متولد 19 اسفند ماه هستند؟
چهره هایی که در تاریخ 19 اسفند ماه متولد شده اند,هنرمندان و چهره های معروف متولد 19 اسفند ماه,چهره های مشهور ایرانی متولد اسفند,چهره های مشهور ایرانی در اینستا

آکاآپ: امروز 19 اسفند ماه, مصادف با تاريخ تولد يا تاريخ درگذشت برخي از هنرمندان,بازيگران، بازیکنان و خيلي از چهره هاي مشهور ايراني مي باشد. اگر شما هم جزو افرادي هستيد که به چهره هاي مشهور ايراني علاقه منديد و دوست داريد که بدانيد کدام يک از چهره هاي مشهور ايراني در تاريخ 19 اسفند ماه بدنيا آمده يا در گذشته اند در ادامه ي اين مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ, با ما همراه باشيد.

Image result for علی مواساط

اين چهره هاي مشهور ايراني در تاريخ 19 اسفند ماه متولد شده اند...

محمد همرنگ 

محمد همرنگ  (زاده ۱۹ اسفند ۱۳۶۲ خشکبیجار) یک بازیکن فوتبال ایرانی است.

Image result for محمد همرنگ

 وی در حال حاضر کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان در لیگ آزادگان فوتبال ایران است.

علی اصغر مواسات

علی اصغر مواسات (زادهٔ ۱۹ اسفند ۱۳۵۳ در تهران) که با نام دی‌جی علی‌گیتور (به انگلیسی: DJ Aligator) شناخته می‌شود، یک دی جی مشهور ایرانی است.

Image result for علی مواساط

علی گیتور در سال ۲۰۰۰ با آهنگ «سوتی» (به انگلیسی: The Whistle Song) در کشور دانمارک به شهرت رسید. او در کنار خوانندگی به آهنگسازی نیز می‌پردازد. او آهنگ‌هایش را به گفتهٔ خودش، به سبک‌های ترنس و کلاب می‌سازد.وی یکی از ترانه‌های خود به نام «موسیقی زبان من است» را به همراه آرش لباف خوانده‌استوی همخوانی مشترکی با یاسر بختیاری (یاس) داشته است که این اهنگ از محبوبیت زیادی در زمان خود برخوردار شد.وی همچنین با خوانندگان مطرح بین‌المللی از جمله مدینا همکاری داشته‌است.

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :