چهره های مشهوری که در سال 98 ازدواج کرده اند
بازیگرانی که در سال 98 ازدواج کرده اند,هنرمندان که در سال 98 ازدواج کرده اند,چهره هایی که در سال 98 ازدواج کرده اند,افراد مشهوری که در سال 98 ازدواج کرده اند,چه

سال 98 با توجه به شیوع ویروس کرونا اما با تمام تلخی و شیرینی اش رو به اتمام است و باید علاوه بر اینکه در خانه بمانیم با خانه تکانی آخرین روزهای اسفند دلمان را هم تکانی دهیم و تمام خاطرات تلخ را دور بریزیم .میان همه این اتفاقات تلخ در این روزهای پایانی سال نگاهی به هنرمندانی که در این سال ازدواج کردند داشته ایم

Image result for ریحانه پارسا

ازدواج درست یکی از شیرین ترین اتفاقات در زندگی افراد است که میتواند بهترین روزها را تا پایان عمر در کنار شریک زندگی رقم بزند . در آخرین روزهای سال 98 مروری بر هنرمندان و چهره هایی که در این سال ازدواج کردند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مقاله از مجموعه مقالات آکا,با ما همراه باشید.

این هنرمندان در سال 98 ازدواج کردند

شیوا طاهری

شیوا طاهری بازیگر سریال گذر از رنج ها یکی دیگر از بازیگرانی است که امسال عروس شد.

Image result for شیوا طاهری با شوهرش

اردیبهشت ماه امسال بود که شیوا طاهری با انتشار ویدئویی خبر از دواجش را به صورتی متفاوت با همراهانش به اشتراک گذاشت. محسن محمدی همسر شیوا طاهری است که در تمرینات مربوط به غواصی به خانم بازیگر آموزش میداد.

محیا اسناوندی

محیا اسناوندی بازیگر و مجری جوان تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که امسال ازدواج کرد.

Image result for محیا اسناوندی با شوهرش

بیست و چهارم تیرماه بود که محیا اسناوندی با انتشار تصاویری خبر از مراسم عقدش داد و قرار بود که اسفندماه امسال راهی خانه بخت شود اما شیوع ویروس کرونا مراسم ازدواج آنها را به تعویق انداخت.

محیا اسناوندی اجرای برنامه هایی مانند ترانه باران ، سه نقطه ، ترانه باران و... را برعهده داشت و به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون روزهای بهتر، نامه آخر،دستت را به من بده و دم سرخ ها ایفای نقش کرد.

سوگل طهماسبی

مردادماه بود که سوگل طهماسبی بازیگر سریال بچه مهندس و کیمیا خبر ازدواجش را اعلام کرد و آذرماه هم تصاویری از مراسم ازدواجش را به اشتراک گذاشت.

Image result for سوگل طهماسبی با شوهرش

سوگول طهماسبی در سریال هایی چون برادر ، کیمیا ، بچه مهندس ، گاندو ، سلام آقای مدیر ، دنگ و فنگ روزگار ، روزهای بهتر ، شکوه یک زندگی ، گشت ویژه ، فاصله ها و... به ایفای نقش پرداخت.

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال وارش یکی دیگر از هنرمندانی است که در سال 98 راهی خانه بخت شد. آبان ماه امسال بود که تصاویری از مراسم ازدواج نیلوفر شهیدی منتشر شد و خبر از ازدواج خانم بازیگر میداد.

 

Image result for نیلوفر شهیدی با شوهرش

نیلوفر شهیدی در فیلم و سریال هایی چون گشت پلیس ، گاندو ، به کجا چنین شتابان ، ملکوت ، لیسانسه ها ، زمستان گرم ، مرضیه ، وارش و ... به ایفای نقش پرداخته است.

 

ستاره جیریانی

اردیبهشت ماه امسال بود که محیا اسناوندی مجری اخبار جوانه ها با انتشار تصاویری خبر از برگزاری مراسم عقدش داد و به جمع متاهلین پیوست.

Image result for ستاره جیریانی

ستاره جیریایی فعالیت حرفه ای در زمینه خبر را از دوران دبیرستان آغاز کرد و به صورت رسمی از سال 90 با حضور در اخبار جوانه ها به عنوان گزارشگر ، گوینده و دبیر تحریریه مشغول به فعالیت شد.

ایمان قیاسی مجری عصر جدید

ایمان قیاسی مجری برنامه عصر جدید یکی دیگر از چهره هایی است که امسال ازدواج کرد.

Image result for ایمان قیاسی مجری

احسان علیخانی اواسط آبان ماه امسال خبر ازدواج ایمان قیاسی را به اشتراک گذاشت. ایمان قیاسی مجری پست صحنه عصر جدید است و پیش از حضور در این مسابقه به عنوان خواننده و نوازنده فعالیت میکرد.

ریحانه پارسا

23 اسفندماه بود که ریحانه پارسا و مهدی کوشکی خبر ازدواجشان را به صورت رسمی اعلام کردند.

Image result for ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر جوان دنیای هنر است که با بازی در نقش لیلا در سریال پدر در میان مردم شناخته شد و مهدی کوشکی از بازیگران قدیمی تر سینما، تلویزیون و تئاتر است که به تازگی در نقش مهران در سریال دل ایفای نقش کرده است.

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی از اتفاقات غافلگیرانه این روزهای دنیای هنر بود چرا که ریحانه پارسا تنها 22 سال دارد و حدود 17 سال با مهدی کوشکی اختلاف سنی دارد.

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :