به گزارش آکاایران به نقل از هالی وییر: مایکل داگلاس" و "کاترین زتاجونز" هنرپیشه های معروف هالیوودی بعد از 13 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

بنابرگزارشات این زوج مدتهاست جدا از هم زندگی میکنند اگرچه هنوز جدایی آنها به صورت طلاق رسمی گزارش نشده است اما هردوی این ستارگان مشهور تایید کرده اند که زندگی مشترک آنها به پایان رسیده است.
یک منبع نزدیک به این خانواده هنری میگوید : آنها مدتهاست از هم جدا زندگی میکنند و قصد داشتند به خود فرصت دهند و روی زندگی مشترکشان کار کنند اما به نظر میرسد در این کار موفق نبوده اند.
گفته میشود این زوج که همیشه اختلاف سنی زیاد آنها سوژه رسانه ها و منتقدان بوده است در سال 2000 ازدواج کرده و از تاریخ 22 آپریل سال جاری از هم جدا زندگی میکنند. در حال حاضر کاترین زتاجونز 43 ساله است و مایکل داگلاس 68 ساله نیز با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند.اکنون درحالیکه زتاجونز به همراه فرزندان 13 و 10 ساله اش در خانه 4 میلیون دلاری اش در نیویورک ساکن است ، مایکل داگلاس برای گذراندن تعطیلاتی به تنهایی در ساردنی ایتالیا حضور دارد.
سابقا "زتا جونز" اعلام کرده بود طلاق آخرین گزینه آنهاست چراکه معتقد است بچه ها در این میان دچار آسیب های روحی و احساسی زیادی خواهند شد اما به نظر میرسد شرایط به گونه ای پیشرفته است که او مجبور شده از گزینه طلاق استفاده کند.

تهیه و ترجمه: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

منبع : pardad.ir

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :