پست الهام پاوه نژاد درمورد واکنش کاربران به واکسن زدن هنرمندان
الهام پاوه‌نژاد، بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان، پس از تزریق واکسن کووایران برکت، در پستی اینستاگرامی، با انتشار چند عکس، در این‌باره توضیحاتی را ارائه داد

با آغاز واکسیناسیون مردم برای بیماری کرونا در کشور، بسیاری از هنرمندان که در شرایط دریافت واکسن بودند دوز اول آن را دریافت کردند و برخی تصاویر آن را به اشتراک گذاشتند. از سوی دیگر تعدادی از هنرمندان و چهره های مشهور نیز داوطلب تزریق واکسن ایرانی کرونا شدند.

بسیاری از کاربران نسبت به تزریق واکسن توسط هنرمندان در شبکه های اجتماعی واکنش نشان دادند و الهام پاوه نژاد بازیگر مطرح کشورمان که خود روز گذشته داوطلب تزریق واکسن ایرانی شده بود نسبت به این شرایط، متنی را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

الهام پاوه نژاد با انتشار نوشته زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

بدون شرح !
اندراحوالات تجربه ی 24 ساعت گذشته من !!!!

نوشته الهام پاوه نژاد

روز گذشته الهام پاوه نژاد به همراه گروه تایتر جدید خود مرحله اول واکسن ایرنی را دریافت کرد.

این هنرمند برای پیشگیری از حاشیه ها در اینستاگرام خود نوشت:

امید که به زودی و با سرعت تایید سازمان بهداشت جهانی را دریافت و با گستردگی بیشتری برای همه تزریق شود… با آرزوی سلامتی برای همه ی مردم در جهان….

پی نوشت:1.برای زدن واکسن یقه لباس را باز کردم چون استین بالا نمی رفت!!! طبیعتا بخش باز شده را دوستان با رنگ تیره پوشاندن که حاشیه ایجاد نشه!!! درکش اندک سواد گرافیکی لازم داره!!!

نه از روی استین زده شده نه دروغی در کار خوبه چند نفر هم زمان واکسینه شدیم !!!

2.برای واکسن داوطلبانه نه پول میدن نه جایزه!!!! هرکس با درک و نگاه و تحقیق خودش تصمیم می گیره !!!

3. پس از چند ساعت علایٔم سنگین و نگران کننده ای ندارم…

4. فقط افراد با ذهن سلامت به جای هجویات گفتن و قضاوت و توهین ، ارزوی سلامتی می کنند!قطب الدین صادقی، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری

واکسن زدن الهام پاوه نژاد

 
منبع: نمناک
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :